Follow by Email

czwartek, 5 lipca 2012

Kojący żel do mycia twarzy EcoSkin Care Bandi

 Pragnę podzielić się z Wami swoimi odczuciami po stosowaniu kojącego żelu z nowej serii marki Bandi EcoSkin Care.  Tym bardziej, że mam już skończone magiczne 36 lat, staram się wybierać kosmetyki do skóry dojrzałej, wymagającej specjalnego traktowania. Dodatkowym atutem jest to, że kosmetyki probiotyczne łagodzą podrażnienia, wspaniale działają na skórę, ujędrniają ją i dbają o właściwy poziom mikroflory na powierzchni skóry.

Kosmetyk został umieszczony w eleganckim, ofoliowanym pudełeczku tekturowym. Wewnątrz znajduje się plastikowa buteleczka z wygodna nakrętką, która pozwala na łatwe dozowanie produktu.

Nakładam niewielką ilość produktu na gąbeczkę, stosuję każdego dnia po dniu pracy do demakijażu twarzy. Kosmetyk nie pieni się zbytnio, jednak zauważyłam, że bardzo dokładnie zmywa twarz z nieczystości. Po zastosowaniu żelu  skóra jest wypoczęta, zaczyna "oddychać", czuje się świeżość.


Żel absolutnie nie powoduje ściągnięcia skóry, co można zauważyć przy innych tego typu produktach. Zapach jest niezwykle delikatny a cały kosmetyk dość wydajny.


Moja ocena: 4/5

Od producenta

BANDI wykorzystało właściwosci pielęgnacyjne pre i probiotyków i stworzyła nawą linię kosmetyków EcoSkin Care. Kosmetyki EcoSkin Care zawierają w składzie surowce naturalne, pochodzenia naturalnego, a także biotechnologiczne. Główny surowiec zastosowany w serii jest pozyskiwany biotechnologicznie całkowicie zgodnie z zasadami „Zielonej Chemii”. Wszystkie etapy produkcji kosmetyków BANDI odbywają się w zgodzie z naturą i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Linia, została stworzona dla osób z delikatną, nadwrażliwą i skłonną do podrażnień skórą niezależnie od jej wieku. Kosmetyki dobrze tolerowane sa przez skórę zaczerwieniona, łuszczącą się, o słabej tolerancji na czynniki zewnętrzne, skórę trądzikową czy do pielęgnacji skóry atopowej.


Kojący żel myjący do twarzy delikatny żel o doskonałych właściwościach myjąco-nawilżających. Odpowiedni dla skóry nadwrażliwej i skłonnej do podrażnień. Preparat nie powoduje wysuszenia i ściągnięcia skóry, nie narusza jej naturalnego pH. Probiotyki, ekstarkt z Yakon i aloes odbudowują korzystną mikroflorę na powierzchni skóry, przywracając jej naturalną równowagę.

 

Do kupienia w sklepie BANDI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz