Follow by Email

wtorek, 25 grudnia 2012

Suchy szampon do włosów BATISTE

 


Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnego suchego szamponu do włosów, więc nie mam za bardzo możliwości porównania, ale postaram się obiektywnie ocenić ten kosmetyk.

Myślę, że zakochałam się w nim od pierwszej chwili a to z kilku powodów. W spektakularny sposób odświeżył moje włosy, a to dzięki naprawdę przyjemnemu świeżemu zapachowi. Faktycznie poczułam się, jakbym dopiero co wyszła od fryzjera. Po drugie niesamowicie uniósł je u nasady, napuszył i wizualnie powiększył fryzurę. Stała się lekka, włosy nabrały wigoru. Ten szampon faktycznie działa i sprawdza się w sytuacjach kiedy natychmiast chcesz odświeżyć swoją fryzurę a nie możesz w danej chwili włożyć głowy pod kran. Ja stosuję go w pracy przed konferencjami, spotkaniami z klientem itp. Myślę, że doskonale sprawdzi się w podróży. Tak się do niego przyzwyczaiłam, że chyba nie będę mogła powstrzymać się przed kupieniem go w sklepie.


Mimo wszystko jednak uważam, że jest to środek doraźny i nic nie zastąpi wody i szamponu, aczkolwiek produkt jest godny uwagi i praktyczny. W natychmiastowy sposób odświeża włosy i według mnie zasługuje na uwagę i na to aby każda elegantka posiadała go w swojej torebce.

2 komentarze:

  1. Porównałam już chyba wszystkie możliwe suche szampony dostępne na naszym rynku i teraz planuję zakup tego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oo to Ty jesteś SPECJALISTKĄ, CIEKAWA jestem wobec tego Twojej OPINII:)

    OdpowiedzUsuń