Follow by Email

wtorek, 13 sierpnia 2013

Zapach dla mężczyzn TIGER FIGHT

Może Was lekko zszokuje to co powiem, ale ja muszę zaakceptować perfumy mojego mężczyzny, zanim będzie je używał na co dzień. Uwielbiam pachnącego mężczyznę perfumami świeżymi, z nutą cytrusową. Nie cierpię duszących, ciężkich zapachów.

 


Kiedy powąchałam  perfumy TIGER FIGHT od razu wiedziałam, że to idealny zapach dla mojego ukochanego. Są wyraziste, ale zarazem delikatne, potrafią wzbudzać różne emocje: od namiętności do uczucia tkliwego i romantycznego.



Dodatkowym atutem jest fakt, że są bardzo oryginalnie opakowane w specjalną, elegancką puszkę, w środku, której znajduje się prześliczny flakonik z perfumami TIGER FIGHT.
Ten zapach urzekł mnie w oka mgnieniu, dlatego z wielką przyjemnością obdarowałam swojego chłopca tym cudnym kosmetykiem.

 


Kiedy załozy koszulkę i eleganckie spodenki, spryska się tymi perfuamami to naprawdę robi wrażenie. Dziewczyny, zróbcie swoim chłopakom taki prezent - naprawdę warto, to wyjątkowe i w świetnej cenie perfumy dla nowoczesnego, zdecydowanego mężczyzny!




Od producenta:




Są świeże, energetyczne i od razu wprowadzają w dobry nastrój. 
Gotowy na wyzwania? TIGER FIGHT – zwyciężaj z klasą!
Kompozycja zapachowa TIGER FIGHT zagrzewa do podjęcia nowego wyzwania. Orzeźwiające cytrusy przełamane korzennymi i drzewnymi nutami wyzwalają potencjał, który drzemie w każdym prawdziwym mężczyźnie. TIGER FIGHT to intrygująca, elegancka, a zarazem niezwykle męska kompozycja, która doskonale dopełnia wizerunek zdecydowanego, dynamicznego mężczyzny.
Nuty głowy: grejpfrut, cytryna
Nuty serca: eukaliptus, pieprz
Baza: bursztyn, piżmo, drzewo sandałowe

4 komentarze: