Follow by Email

piątek, 18 kwietnia 2014

Limonkowa woda toaletowa Alterra Lemon Feelingu

Mam pewne wątpliwości co do tej specyficznej wody toaletowej Alterra - z jednej strony faktycznie czuć intensywny zapach limonek i innych cytrusów, ale czy chcę pachnieć jak owocowa herbata? Oto jest pytanie. Zapach - zgodzę się jest idealny na wiosnę, pobudza i odświeża, ale nie sugerowałabym zastosowanie go na imprezie czy eleganckim wypadzie. Bardziej pasuje mi na niezobowiązujący spacer z psem czy do parku. Ogromnym plusem jest jednak to, że produkt nie zawiera sztucznych aromatów i barwników, przez co może startować do miana kosmetyku naturalnego.

Buteleczka zgrabna, idealna do niewielkiej torebki.
Reasumując: zapach ciekawy, mocno cytrusowy - dla miłośników tych owoców i bardzo intensywny. Nie jest zbyt trwały, ale pozwala to na jego częste stosowanie. Ocena moja jest tu zbyteczna, bo to dość subiektywna sprawa.

 opis:


Woda toaletowa Lemon Feeling to doskonała propozycja na cieplejsze dni, kiedy potrzebujemy dawki pozytywnej energii. Subtelny, świeży zapach, na który składa się mieszanka olejów eterycznych: z limonki, cytryny i pomarańczy orzeźwia i pobudza zmysły wnosząc do życia dawkę pozytywnej energii. Produkt nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów ani substancji konserwujących. Cena: ok. 19,99 zł/30 ml

2 komentarze: