Follow by Email

czwartek, 20 listopada 2014

Tonik do włosów Head & Shoulders Thick&Strong - opiniaWitajcie - dzisiaj prezentuję naprawdę wyjątkowy kosmetyk, który pokochałam i nie wyobrażam już sobie codziennej pielęgnacji włosów bez tego cuda! Tonik do włosów Head & Shoulders Thick&Strong ! Tonik ma zadanie:

- wzmocnić włosy cienkie, pozbawione blasku
- uodpornić je na uszkodzenia mechaniczne np. podczas codziennego szczotkowania
- zabezpieczać przed szkodliwym dla włosów łupieżem
- nawilżyć poziom skóry
- zwiększyć podatność na układanie
- zminimalizować wypadanie włosów

Warto dodać na samym początku, że najkorzystniejsze dla włosów będzie stosowanie toniku wraz z szamponem i odżywką, którą zamierzam sobie kupić. Można ten kosmetyk stosować codziennie na suche lub wilgotne włosy. Wystarczy kilkanaście kropel toniku, wcieramy go we włosy tuż przy ich nasadzie. Tonik posiada niezwykle subtelny zapach.
Produkt jest wyposażony w wygodną pompkę z cienką końcówką, dzięki czemu nakładanie jego jest niezwykle proste i komfortowe.
Co zauważyłam u siebie - po miesięcznej kuracje (ale nawet już dużo wcześniej) moje włosy nabrały zupełnie innej "konsystencji", są jakby grubsze, pełne blasku, nie ma śladu po łupieżu. Dotąd miałam ogromny problem z "puszeniem" się włosów. Możecie o tym zapomnieć przy regularnym stosowaniu toniku ten problem znika. Również sam proces układania fryzury jest znacznie łatwiejszy dzięki temu, że włosy są faktycznie bardziej nawilżone, jakby sprężyste. Jestem zachwycona tym produktem i naprawdę gorąco Wam go polecam, bo nie kosztuje dużo a można dzięki niemu znacznie poprawić strukturę swoich włosów.

Jak się dowiedziałam w składzie toniku znajduje się zaawansowane połączenie witamin: witaminy B5 mającej działanie łagodzące i odżywcze oraz witaminy B3, która wzmacnia barierę ochronną skóry.

znalazłam też ciekawy filmik na YOUTUBIE:


  http://www.headandshoulders.pl/ 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz