Follow by Email

piątek, 5 sierpnia 2016

Garnier Olia 5.5 Mahoniowy Brąz. Zobacz, czy będzie Ci do twarzy w tym kolorze włosów!

Brąz uznaje się za klasyczny kolor włosów, którego różnorodne odcienie można z łatwością dopasować do różnych typów kobiecej urody. Jednym z ciekawszych odcieni tego koloru jest mahoniowy brąz, który jest w stanie nadać twarzy kobiety prawdziwej wyrazistości. Mahoniowy brąz jest jednak takim kolorem, który zdecydowanie nie będzie pasował każdemu. Podpowiadamy, dla kogo został przeznaczony ten odcień na przykładzie popularnej farby do włosów Garnier Olia 5.


Mahoniowy kolor włosów - dla zdecydowanych kobiet!


Mahoniowy brąz to zdecydowanie taki kolor włosów, który pozwoli nam się wyróżnić z tłumu. Dlatego też został on przeznaczony dla kobiet, którym zależy na podkreśleniu swojej indywidualności oraz wyjątkowej osobowości właśnie poprzez fryzurę. Z tego względu, koloryzacji na mahoniowy brąz nie powinny poddawać się panie, które wolą, aby ich fryzura jedynie delikatnie uwypuklała atuty ich urody, ale nie odkrywała przed innymi ich stylu bycia.

 

Farba do włosów mahoniowy brąz - ciepła karnacja


Mahoniowy brąz to odcień włosów o zdecydowanie ciepłej tonacji kolorystycznej, dlatego będzie on najlepiej prezentował się u kobiet, których karnacja również mieści się w ciepłym odcieniu. Co to dokładnie oznacza? Skóra pań, które pragną uatrakcyjnić swoją fryzurę mahoniowym brązem, powinna posiadać odcienie żółci lub pomarańczy. W mahoniowym brązie będą zatem dobrze wyglądać panie o brzoskwiniowej, morelowej lub oliwkowej cerze, a także panie, na twarzach których znajduje się naturalna lub sztuczna opalenizna.

 

Mahoniowy brąz Garnier - dla ciemnej oprawy oczu


Panie, które decydują się na koloryzację włosów mahoniowym brązem, powinny posiadać też ciemniejszą oprawę oczu. Wyraźnie zaznaczony kontur brwi, oczy w kolorze brązowym, piwnym lub orzechowym, a także pozostałe ciemne elementy urody - będą stanowiły doskonałe uzupełnienie tego wyrazistego koloru włosów. W związku z tym, na mahoniowy brąz powinny decydować się w szczególności naturalne brunetki, jak również szatynki i rudowłose kobiety o nieco ciemniejszej urodzie.

Mahoniowy brąz włosy - kiedy lepiej z niego zrezygnować?


Na mahoniowy brąz nie powinny decydować się panie o bardzo bladej cerze, a także jasnych elementach urody - to znaczy blondynki o skandynawskiej urodzie, a także rudowłose kobiety w typie “marchewkowym”. W takim przypadku może pojawić się zbyt duży kontrast na twarzy, a naturalnie jasne elementy urody “zniknąć przy tak wyrazistym kolorze włosów. Oczywiście, możemy postarać się w tej sytuacji o mocniejszy makijaż, w którym przyciemnimy swoje brwi i rzęsy, a także nadamy skórze promienności, jednak efekt końcowy nie będzie wyglądał już tak naturalnie jak u brunetek, szatynek czy kasztanowych rudzielców.

 

Mahoniowy Brąz Garnier Olia 5.5 - dlaczego warto?


Farby do włosów z gamy Garnier Olia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pań - to pierwsza domowa koloryzacja włosów napędzana mocą olejku, bez pomocy amoniaku. Mahoniowy Brąz Garnier Olia 5.5 pozwoli nam osiągnąć długotrwałe i niezwykle intensywne efekty koloryzacji włosów. Olejek w farbie ułatwia proces wnikania pigmentu w głębokie struktury włosa, a przy tym pozwala na pielęgnację włosów podczas koloryzacji. Jeśli jednak zależy nam na uzyskaniu mahoniowego brązu przy pomocy trwałych środków do koloryzacji, możemy bliżej zapoznać się również z gamą produktów Garnier Color Sensation i Color Naturals - marka ma do zaoferowania bogatą paletę brązów połączonych z różnymi odcieniami rudości.
1 komentarz:

  1. ten kolor bardzo podoba mi się szczególnie na jesień jednak nie zdecyduję się na niego, wolę pozostać przy blondzie.

    OdpowiedzUsuń