Follow by Email

wtorek, 6 września 2016

Wybielająca pasta do zębów Krystaliczna Biel Biała PerłaBiałe zęby? Marzenie każdej kobiety, ale jak znaleźć pastę, która posiada nie tylko wybielające właściwości, ale też ochroni nasze zęby i zabezpieczy przed chorobami dziąseł i próchnicą? 


 
Na pomoc idzie nam firma Biała Perła, która od niedawna może poszczycić się bardzo dobrym i zarazem skutecznym produktem do pielęgnacji zębów: pastą Krystaliczna Biel, która delikatnie bez uszczerbku dla naszego szkliwa spowoduje bielszy odcień zębów oraz zabezpieczy je przed czynnikami zewnętrznymi. Jak informuje nas producent, pasta ma właściwości enzymatyczno-pigmentowe co oznacza, że likwiduje przebarwienia , ale czyni to w sposób delikatny.
Po każdorazowym umyciu nadaje ząbkom połysk, dzięki czemu zęby mają wyglądać na idealnie czyste i lśniące.


Jak to było w moim przypadku?Pastę stosowałam dwa razy dziennie rano po śniadaniu oraz wieczorem po kolacji. Stosowałam szczoteczkę elektryczną na przemian z manualną (manualna dokładniej czyści zęby trzonowe) - nakładając pastę wielkości około ziarnka grochu. Zęby myłam okrężnymi ruchami przez co najmniej dwie minuty za każdym razem. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.


 
Dodam też, że ogólnie moje zęby nigdy nie były jakieś specjalnie żółte czy zaniedbane. Posiadam raczej białą kość i to się ceni. Natomiast sama pasta jeszcze lepiej uwypukliła i wydobyła biel moich zębów w naprawdę spektakularny sposób. Pasta jest wydajna, bardzo skuteczna i naprawdę mogę ją polecić wszystkim osobom, które chcą aby ich uśmiech był wyjątkowo atrakcyjny i po prostu "biały". Moim zdaniem pasta jest jak na taką skuteczność w dość niskiej, atrakcyjnej cenie, miesiąc stosowania to koszt około 50 groszy na cały dzień. Od dzisiaj ta pasta ma już swoje szczególne miejsce w kubeczku na akcesoria do mycia zębów i zamieszka na stałe w mojej łazience.

3 komentarze:

  1. kiedyś sięgałam po produkty Biała Perła, teraz mam problem z dziąsłami u używam głównie past przeciw paradontozie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no mnie też czasem krwawią dziąsła niestety

      Usuń