Follow by Email

niedziela, 7 grudnia 2014

Brait Multiclean do czyszczenia mebli - opinia

 

 komoda z barkiem - Brait i tutaj sobie poradził

 Jako gospodyni domowa często stosuję do czyszczenia mebli różnego rodzaju spraye do mebli.  Posiadam sporo mebli lakierowanych, politurowanych, drewnianych a także jak chyba każdy sprzęt RTV. Ostatnio dowiedziałam się jednak, że stosowanie w zamkniętych pomieszczeniach niektórych kosmetyków do mebli zawierających szkodliwe substancje powoduje bóle głowy i ogólnie złe samopoczucie.drewniany lakierowany stoliczek - po nałożeniu Braita kurz nie osiada się na nim zbyt szybko

 Ponieważ ostatnio przeczytałam, że nowy Brait w składzie posiada bezpieczniejsze substancje (np. alkohol etylowey a nie metylowy) to postanowiłam go przetestować.

 

 ława w pokoju stołowym

Muszę przyznać, że faktycznie zapach jaki unosi się po wyczyszczeniu mebelków jest zniewalający - taki świeży i niezbyt nachalny, ale dość wyczuwalny. W powietrzu unosi się delikatny świeży,  kwiatowy zapach. Wszystkie powierzchnie są wyczyszczone bez zarzutu, sprzęty i meble lśnią i naprawdę w mieszkanku jest czyściutko...

szafeczka z drewna, lakierowana -  wystarczy jeden psik i wszystko czyste!

Od producenta:


Brait Multiclean to nowa propozycja uniwersalnego spray’u przeznaczonego do czyszczenia wielu powierzchni, takich jak: drewno, szkło, metal czy sprzęt elektroniczny. Unikalna formuła preparatu została oparta aż na sześciu składnikach aktywno-pielęgnacyjnych i antystatycznych oraz bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym. Teraz Brait dostępny jest także w nowym, większym i bardziej wydajnym opakowaniu.

 

 w salonie - zegary, meble nabierają nowego wymiaru


Czym odróżnia się Brait Multiclean od innych spray’ów dostępnych na sklepowych półkach? To przede wszystkim skład oparty na bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym, a nie alkoholu metylowym lub metoksyizoporpanolu, surowcach powszechnie obecnych w tego typu produktach, a których opary mogą powodować zawroty czy bóle głowy.
Druga kwestia to formuła „Protect System+” wzbogacona o składniki aktywno-pielęgnacyjne oraz antystatyczne. Kremowa konsystencja preparatu powoduje łatwe rozprowadzanie, a sam skład umożliwia czyszczenie różnych powierzchni, jak szkło, metal, drewno czy sprzęt elektroniczny. Brait Multicelan to produkt, który nie tylko usuwa zabrudzenia, ale chroni czyszczone powierzchnie przed osadzaniem się kurzu, zarysowaniami, plamami czy zaciekami, pozostawiając świeży, owocowy zapach. Dodatkowo nowy rozpylacz oraz powiększone opakowanie sprawia, że czyszczenie tym samym środkiem różnych powierzchni staje się wygodniejsze i wydajniejsze.
Brait Multiclean dostaniemy w dobrych sklepach oraz drogeriach. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 350 ml za cenę około 7,99 zł.stół w jadalni - widzicie ten blask?

Ocena:

zapach - 10 punktów
wydajność - 5 punktów
skuteczność - 9 punktów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz