Follow by Email

piątek, 28 czerwca 2013

Dobra, wybielająca pasta do zębów Pasta Colgate Total Pro-InterdentalPasta do zębów Colgate Total Pro-Interdental to absolutna nowość na polskim rynku - zwalcza skutecznie płytkę nazębną , ponieważ zawiera miliony czyszczących mikrocząsteczek!
Dodatkowym atutem jest fakt, że tworzy unikalną barierę antybakteryjną, skutecznie chroniąc zęby nawet po spożyciu napojów czy posiłku.
Jest idealna  w moim przypadku kiedy jestem prawie cały dzień w pracy i nie mam możliwości umyć zębów. Po zastosowaniu pasty Colgate mam niesamowite uczucie świeżości w jamie ustnej!

W paście znajdują się specjalne drobinki, które dokładnie oczyszczają ząbki również w trudno dostępnych miejscach usuwając osad i resztki jedzenia.
Moja dentystka gorąco poleca tę pastę osobom, które chcą delikatnie wybielić zęby i dbać o profilaktykę jamy ustnej.
Bardzo praktyczna jest forma opakowania:  tuba stojąca - świetnie sprawdza się w łazience (ten sposób zamykania uwielbiam).

Efekty stosowania po 14 dniach: zęby są zdrowe, białe.

Na pewno całą rodzinką będziemy kupować tę pastę, bo to nowoczesny produkt polecany przez stomatologów i posiada super opakowanie.

Od producenta:

pasta col1
Firma Colgate-Palmolive wprowadziła na rynek innowacyjną pastę do zębów - Colgate Total
Pro-Interdental,
która oprócz długotrwałej 12-godzinnej ochrony antybakteryjnej*, zawiera miliony czyszczących mikrocząsteczek docierających nawet do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Dzięki temu pasta jeszcze skuteczniej walczy z płytką nazębną - jednym z głównych zagrożeń zdrowej jamy ustnej.
Każdego dnia w jamie ustnej człowieka gromadzą się miliardy groźnych bakterii. Bakterie te tworzą płytkę nazębną – lepką, bezbarwną powłokę, która narasta, jeśli nie jest dokładnie usuwana podczas szczotkowania. Bakterie zawarte w płytce nazębnej wytwarzają kwasy atakujące szkliwo oraz substancje toksyczne podrażniające dziąsła, przez co mogą być przyczyną poważnych problemów jamy ustnej takich jak zapalenie dziąseł. Nieleczone zapalenie dziąseł może ulegać progresji do zapalenia przyzębia (potocznie zwanego paradontozą), a następnie prowadzić do rozchwiania, a nawet utraty zębów.
Dlatego tak ważne jest, aby codziennie stosować odpowiednio dobraną pastę do zębów o działaniu antybakteryjnym.
Colgate Total to jedyna pasta do zębów, dla której w badaniach klinicznych wykazano 12-godzinną ochronę antybakteryjną*, co oznacza, że po użyciu pasty, zapobiega ona gromadzeniu się płytki nazębnej przez całe 12 godzin* i chroni jamę ustną nawet po jedzeniu i piciu. Żadna inna pasta do zębów nie zapewnia dłuższej ochrony antybakteryjnej i nie chroni przed 8 najczęściej spotykanymi problemami jamy ustnej: płytką nazębną, próchnicą zębów, erozją szkliwa, kamieniem nazębnym, nieświeżym oddechem, przebarwieniami, nadwrażliwością zębów czy problemami z dziąsłami.
Co czyni Colgate Total tak wyjątkową? Unikalna formuła zawierająca Triklosan-Kopolimer, której skuteczność została udowodniona w licznych długoterminowych badaniach klinicznych1.
Triklosan to wysoce skuteczny składnik antybakteryjny, który zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. Kopolimer tworzy zaś strukturę w kształcie sieci, która wychwytuje i zatrzymuje triklosan na powierzchni zębów i dziąseł. W miarę upływu czasu triklosan jest powoli uwalniany ze struktury kopolimeru, tworząc barierę ochronną przez całe 12 godzin*, nawet po spożyciu pokarmów i napojów.
Nowa pasta Colgate Total Pro-Interdental, oprócz unikalnej formuły Triklosan-Kopolimer, zawiera miliony czyszczących mikrocząsteczek, które pozwalają paście dotrzeć nawet do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Dzięki temu pasta jeszcze skuteczniej walczy z płytką nazębną, zapewniając niesamowitą czystość, którą można poczuć zarówno podczas, jak i po szczotkowaniu.
pasta 2
Colgate Total to marka past do zębów składająca się z dwóch linii produktów: Colgate Total oraz Colgate Total PRO. Obie linie zapewniają kompletną 12-godzinną ochronę przed bakteriami* i gromadzeniem się płytki nazębnej. Linię Colgate Total PRO odróżnia to, że została stworzona z myślą o osobach, których dotykają specyficzne problemy jamy ustnej takie jak problemy z dziąsłami czy płytką nazębną gromadzącą się w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej.
Firma Colgate od lat tworzy historię higieny jamy ustnej. W 1873 roku firma wyprodukowała pierwszą pastę Colgate Dental Cream sprzedawaną w słoiczkach. Teraz, 140 lat po wyprodukowaniu pierwszej pasty Colgate, powstała pasta Colgate Total Pro-Interdental, która niewątpliwie jest kolejnym ważnym wydarzeniem w historii produktów do higieny jamy ustnej.

3 komentarze:

  1. chyba zakupię bo właśnie się za jakąś rozglądam dobrą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jeszcze chyba nie miałam pasty w tym wariancie

    OdpowiedzUsuń
  3. Często kupuję pasty Colgate, ale tej jeszcze nie używałam.

    OdpowiedzUsuń