Follow by Email

niedziela, 6 października 2013

Biała Perła Jutro Impreza - opinia, domowe wybielanie zębów

Zapłaciłam za preparat do wybielania zębów 39 zł w aptece. Stosuję już kilka tygodni (po dwa do trzech razy w tygodniu) zgodnie z sugestiami i wskazówkami na opakowaniu.

Niestety, albo moje zęby są takie oporne, ale ja naprawdę nie widzę ŻADNYCH efektów.
Stosowanie nie jest skomplikowane. Produkt w formie tubki, z dwóch stron znajdują się dwa pędzelki, Tak więc są dwie fazy stosowania: pierwsza faza AKTYWUJ i druga faza WYBIELAJ.
Dodatkowo w pudełku znajduje się specjalny pomocnik do otwierania paszczy.Najpierw należy umyć zęby dobrą, wybielającą pastą, potem nałożyć przyrząd Hannibala i zastosować pędzelkowanie. Po 3 minutach zdjąć przyrząd i czekać, w tym czasie nie jeść żadnych smakołyków, nie pić napojów, choćbyście umierały z pragnienia. Po 30 minutkach ponownie umyć ząbki.

No to w zasadzie taki rytuał należy powtarzać co dwa-trzy dni.
Generalnie, należy pamiętać o tym, że WSZYSTKIE zęby powinny być wcześniej wyleczone (nie powinno być żadnych ubytków, próchnicy) bo więcej sobie zaszkodzicie niż pomożecie.

SKŁAD:


Żel AKTYWUJ: Aqua, Sodium Chlorite, Xanthan Gum, Methylparaben

Żel WYBIELAJ: Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide Citric Acid, Carbamide Peroxide, Glucose Oxidase, Mathylparaben, Peppermint Oil

Jak dla mnie produkt słaby, mało skuteczny i PRZEREKLAMOWANY.

5 komentarzy:

 1. ja jestem sceptycznie nastawiona do takich preparatów,
  choć sama nigdy nie używałam...

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stosuje się go przez 2-4dni 2-3razy i po 2-4dniach 1-2razy dziennie nie dluzej niz 14 dni. Zrobilas bląd ze stosowaniem kilkutygodniowym. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o mnie to wolę domowe sposoby i regularne wizyty kontrolne u dentysty :). Dobra pasta owszem również jest potrzebna, ale dla mnie to zbyt duży kosz.

  OdpowiedzUsuń
 4. W składzie nie ma nic rewolucyjnego poza wodą utlenioną i jej pochodnymi. Wedle opisu o ubytkach i próchnicy to mało kto kwalifikuje się do tego. Bo na przykład wada szkliwa, odkryta zębina o których nie piszą to też pewnego rodzaju ubytek. Myslę że te środki mogą faktycznie przynieść więcej szkody niż pożytku . Bezpieczne zestawy produktów do wybielania zaczynają się od 500 zł w górę. I na naszym rynku raczej niedostępne.
  Osobiście kiedyś uzywałam pasty Pearl Drops i rezultat jakiś był. W tym roku pierwszy raz zdecydowałam się na wybielanie w gabinecie. I tu dopiero mogę mówić o widocznym efekcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja polecam niemiecki produkt tj.żel dr martin schwarz home comfort,nie kosztuję dużo,a daje efekty takie jak wybielanie w gabinecie

  OdpowiedzUsuń