Follow by Email

wtorek, 22 października 2013

Instinct AVON - perfumy najlepsze na jesień - opinia

Umówmy się, kwestia zapachu jest sprawą bardzo umowną i dość subiektywną. Nie sposób chyba znaleźć zapachu uniwersalnego, podobającego się każdemu.
 Jednak rynek perfumeryjny już nie raz nam udowodnił, że istnieją zapachy wręcz ponadczasowe i kupowane w każdej strefie czasowej na całej kuli ziemskiej.
Przypomnę chociażby o klasycznym For Away, Percive czy Pur Blanca. Teraz Avon nas zaskakuje kolejnym zapachem, który myślę przejdzie do historii  - Instinct - czy tego chcemy czy nie.

 

Zapach jest po prostu bajeczny, urzekający nasz zmysł powonienia od pierwszej chwili. Faktycznie uwodzi od pierwszego "niuchnięcia", jest cudownie tajemniczy i fenomenalnie działający na wyobraźnię.

 

Ten zapach nie jest jednoznaczny i prostolinijny - na początku budzi nas orzeźwiająca nuta cytrusów, aby przejść w głębsze akordy drzewnych stref, które przywodzą na myśl zapach jesieni i nadchodzącej przygody. wieczoru. Jest idealny na dzień i kuszący na wieczór. Twarzą tych perfum została Megan Fox, która w moich oczach jest kobietą zmysłową i drapieżnie seksowną, i ten zapach jest stworzony dla takich kobiet. Kobiet, które przez cały dzień pragną uwodzić, onieśmielać i zniewalać.

 


Flakonik posiada rozkoszny kształt i obudowę z elementami panterki. Bardzo elegancki, ciężki - robiący wrażenie.AVON_ZAPACH_Instinct
Cena regularna: 90 zł, pojemność 50 ml3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Tak Tak Tak, ja też uwielbiam ten zapach, a muszę przyznać, że w kwestii perfum jestem bardzo wybredna:)

      Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń