Follow by Email

sobota, 19 września 2015

Sukienki retro nie tylko w szafie babci

 

W nadchodzącym sezonie na ulicach będą królowały sukienki retro. Podpowiemy, gdzie kupić tanie sukienki i nie przepłacać oraz jak nosić kreacje, aby wyglądać modnie i uwspółcześnić dawne wersje sukienek.

Nadchodząca moda na sukienki, to moda retro. Będą obowiązywały w tym sezonie modele inspirowane modą sprzed lat, a głównie lata 30., 40. Dlatego powinnyśmy udać się do naszych babć i pogrzebać w ich szafach, aby wyciągnąć oryginalne perełki z epoki. Jeżeli nie mamy tyle szczęścia, a nasze babcie dawno oddały już swoje dawne kreacje, powinnyśmy pomyśleć nad tym, aby gdzie kupić modne i tanie sukienki w stylu retro oraz jak je nosić, by nadać stylowi współczesności.

 Tanie sukienki w Internecie

Nie zapominajmy, że Internet współcześnie jest nieoceniony i pomocny w poszukiwaniu oryginalnych kreacji. Poza tym rzeczy kupowane w sieci są dużo tańsze niż te w sklepach stacjonarnych, bo sklepy takie nie są obciążone wieloma kosztami, jak sklepy stacjonarne. Taka polityka przejawia się w dużo atrakcyjniejszych cenach.

Tanio i oryginalnie

Możemy kupić tanie sukienki w Internecie nie tracąc na jakości wykonania, ani na modzie. Kolejny plus zakupów internetowych, to oryginalność. Jeżeli zależy nam na niebanalnym wyglądzie i dbamy, aby nasz wizerunek był niepowtarzalny, powinnyśmy kupować w sieci. Dzięki temu ograniczamy do minimum szansę, że spotkamy kobietę w identycznej kreacji, co nasza.

Sukienki retro jak je nosić?

  • Ważne są buty

Sukienki retro sięgają najczęściej do połowy łydki. Jest to długość ostatnio zupełnie wyparta przez modowych projektantów ze względu na to, że należy przy niej uważać, aby nie skrócić sobie nóg i całej sylwetki. Jednak dobrze dobrane buty załatwią problem. Ważne, aby były wysokie, nigdy baletki, ani płaskie sandałki. W zależności od tego, jaki model butów wybierzemy (szpilki, gruby casualowy obcas, koturny) powinnyśmy zadbać o jednakowy styl w doborze dodatków i innych części garderoby, aby osiągnąć spójny, nowoczesny look.

  • Zadbaj o nowoczesne wykończenie stylizacji

Aby uniknąć efektu, jakbyśmy przeniosły się w czasie, najlepiej zadbać o odpowiednie części dalszej garderoby. Do sukienek retro zakładajmy współczesne kroje marynarek, skórzane kurtki, ciekawe buty itd. Dbajmy, aby całość stylizacji wyglądała nowocześnie. Szafa babci, jednak w wydaniu XXI wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz