Follow by Email

niedziela, 20 września 2015

Chomiki na twarzy - zabiegi w Centrum Nowa Europa - opinia


Powyżej: efekt końcowy po zabiegu

 Od dawna sen z powiek spędzał mi wygląd dolnej partii mojej twarzy - tracące jędrność policzki i dość pokaźnych rozmiarów tzw "chomiki", które nie dodawały uroku. Szukałam takiego zabiegu, który w sposób mało inwazyjny spowoduje znaczna poprawę wyglądu i chociaż w minimalnym stopniu likwidację chomików, tym bardziej, że w niedalekiej perspektywie mam kilka uroczystości rodzinnych.
Postanowiłam skorzystać z akcji na portalu Urodaizdrowie.pl PIĘKNE POLKI i udałam się na wizytę konsultacyjną do Centrum Nowa Europa:

Centrum Medycyny Nowa Europa
Al. Kościuszki 106/116
  Łódź
Tel: +48 42 256 87 87
Kom: 600 030 310 

Przemiła Pani doktor dermatolog i specjalistka z zakresu medycyny estetycznej Iwona Bachocka-Śliwczyńska zaproponowała skuteczny zabieg Radiesse - jest to nowy zabieg z dziedziny zabiegów medycyny estetycznej na bazie hydroksyapatytu wapnia. Po kilku dniach udałam się na zabieg, wykonano tradycyjna procedurę oczyszczania twarzy i ostrzykiwanie skóry specjalnym żelem. Efekt był natychmiastowy jak widać poniżej, ale na spektakularne efekty musiałam czekać kilka tygodni.

Przed zabiegiem
Przygotowania do zabiegu:
Moment ostrzykiwania:I oto nowa ja!

Zdjęcia wewnątrz centrum:


Podsumowanie:

Zabiegi w Centrum Nowa Europa to czysta przyjemność, centrum jest niezwykle nowoczesne a obsługa profesjonalna i niezwykle miła. Pacjent czuje się tutaj komfortowo. Sam zabieg jest bezbolesny i jeśli tylko ktoś ma pragnienie zmiany swojego wizerunku i walczy z upływającym czasem to idealne miejsce do odmładzania jest właśnie tutaj. Jakoś oferowanych usług ich różnorodność a także fakt, że centrum proponuje najnowocześniejsze i skuteczne zabiegi powoduje, że czujemy się tutaj bezpiecznie. Fachowość lekarzy jest bez zarzutu, a efekty oszałamiające. Ilość komplementów jakie wysłuchałam ostatnimi czasy to coś niebywałego. Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania zabiegu. Koszt zabiegu Radiesse około od 1100 do 1500 zł. POLECAM!


http://www.nowa-europa.pl/pub/images/header_logo.png


Opis zabiegu ze strony centrum:

Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Bez nadmiernego dodawania objętości zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę.

Po jakim czasie będzie efekt i jak długo się utrzymuje ?

Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów nawet ponad 2 lata. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identycznym z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Na czym polega podwójny efekt działania Radiesse™ ?

Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) żel zostaje pochłonięty przez makrofagi i znika, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach "rusztowanie" i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

W jakich okolicach można stosować Radiesse™ ?

Radiesse™ może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Radiesse™stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Dzięki zabiegowi Radiesse™można odzyskać utraconą objętość.

Czy Radiesse™ jest zabiegiem bezpiecznym ?

Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse™ jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się sposób naturalny. Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, ale po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający. Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie, ustępują zwykle po 2-3 dniach.
Bezpieczeństwo i skuteczność Radiesse™ zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz