Follow by Email

środa, 13 listopada 2013

Keratynowa odbudowa włosów - zabiegi keratynowe Łodź Salon Tass opinia

Mam cienkie włosy, zniszczone farbowaniem, zabiegami takimi jak: prostowanie włosów, stylizowanie suszarką, częste mycie itp. Do tej pory stosowałam olejowanie włosów, odżywki organiczne, maski z żółtka itp. Jednak dużo słyszałam o zabiegach keratynowych w salonach fryzjerskich i postanowiłam pójść do specjalisty ratować swoje włosy.

Udałam się więc do ekspertów, wybrałam Salon TASS w Łodzi ulica Piotrkowska 43, ponieważ bardzo dużo dobrego czytałam o profesjonalizmie zakładu i miłej obsłudze. Salon zabiegi keratynowe prowadzi ze znaną marką MATRIX, znaną na rynku z wysokiej jakości produktów.

W salonie panuje przytulny klimat, palą się świeczki, salon zaaranżowano na sposób bizantyjski, są strukturalne tynki, podświetlane okienka, starożytne wazy - robi to wrażenie:)

Zabiegi keratynowe to naprawdę miły i przyjemny zabieg pielęgnacyjny połączony z masażem skóry głowy, który ma również na celu pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu.

KROK 1


Zabieg zaczyna się od umycia głowy specjalnym szamponem firmy MATRIX.KROK 2

Fryzjer teraz dzieli nasze włosy na 4 części i nakłada specjalną, skoncentrowaną ampułkę, mającą na celu dodanie witalności i odżywienie naszych włosów. Ampułka zawiera silnie skoncentrowane roślinne ekstrakty i witaminy a także jedwab i najważniejszy składnik: pro-keratin. To właśnie ten ostatni budulec jest odpowiedzialny za naprawienie naszych zniszczonych łusek włosa i tworzy na nich unikalna powłokę chroniącą przed kolejnymi uszkodzeniami.

Wykonywana jest masaż przez około 2 - 3 minuty, który potęguje działanie ampułki. To naprawdę odprężający moment tego zabiegu.

KROK 3

Włosy są następnie przykrywane czepkiem foliowym i ogrzewane cieplutkim strumieniem - przez około 10 minut. W tym czasie mogłam przejrzeć kolorową prasę i przejrzeć wiadomości w telefonie:)

KROK 4

Po spłukaniu odżywki, nakłada jest odżywka Keratindose na całą długość i końcówki włosów. Następnie ponownie włosy są płukane i osuszone ręcznikiem.

KROK 5

Zbliżamy się ku końcowi tych cudownych zabiegów: włosy są spryskiwane teraz sprayem  Pro-Keratin i wystylizowane. Sama nie mogę uwierzyć, że mogą być tak lśniące i gładkie. Zaleca się je wygładzenie prostownicą, ale tradycyjna stylizacja przy użyciu szczotki też daje spektakularne efekty.

REASUMUJĄC:

Cały zabieg trwał około 20 minut, do tego doszła stylizacja 10 minut, więc w sumie w ciągu 30 do 40 minut można poprawić wygląd swoich włosów w nieprawdopodobnie szybki sposób.

Taki zabieg polecam wszystkim Paniom szczególnie z uwrażliwionymi włosami, przynajmniej raz w miesiącu. Ja na pewno będę stałą klientką tego salonu, bo niestety samymi kosmetykami i domowymi sposobami takiego efektu nigdy bym nie osiągnęła:)

 Koszt zabiegu bez względu na długość włosów 50 zł.


Tass Studio Tomasz & Agnieszka Szymczyk

ul. Piotrkowska 43, Łódź

telefon: 42 632 78 51
501 054 966

2 komentarze:

  1. Byłam przekonana że taki zabieg jest znacznie drożysz. Ciekawi mnie czy ta kuracja większa objętość włosów ?

    OdpowiedzUsuń
  2. No witaj, moim zdaniem nie zwiększa ich objętości, chociaż włosy sa bardzo podatne na stylizacje, fryzjer zwiększył mi objętość włosów lekko podnosząc szczotką, więc było ich mega, jestem ogromnie zadowolona z zabiegu! Włosy są takie mięciutkie, błyszczące i wyglądają zdrowo.

    OdpowiedzUsuń