Follow by Email

wtorek, 8 lipca 2014

Moda – kaprys, a może potrzeba drzemiąca w ludzkiej duszy?

Moda to pojęcie, które już dawno przestało być sprowadzanym do celu praktycznego, i którego charakter wyraża się poprzez głębię tego, co ze sobą prezentuje.

Ludzie poprzez modę wyrażają bowiem swoje poglądy, swoją ideologię, podkreślają wewnętrzne piękno, odsłaniają część duszy, wyrażają samych siebie. Moda jest tym, co stara się odzwierciedlić pragnienie piękna i poczucie smaku. Ale nie każdemu projektantowi się to udaje. Tych, którzy osiągnęli sukces, którzy kreują najwyższe standardy znajdziemy w wielkich światowych domach mody, których produkty dziś dostępne są także w Polsce.

 


A wszystko dzięki PierreRiu.pl - platformie sprzedażowej, która w swojej ofercie posiada wyłącznie produkty ekskluzywnych marek. Jest ona odpowiedzią na pragnienia tych, którzy w modzie dostrzegają coś więcej niż zwykły kaprys. Jest ona dedykacją dla miłośników tej mody, która wyraża się w wieloletniej tradycji, nieskazitelnej jakości i klasie nie znajdującej sobie równych.

 

Najlepsi z najlepszych


PierreRiu.pl to serwis, gdzie nie ma miejsca na banalne i szablonowe rozwiązania. Dlatego też nie znajdziemy tu produktów wychodzących naprzeciw gustom osób „średnio wymagających”. Znajdziemy za to modę w jej najbardziej luksusowym i klasycznym wydaniu. A wśród niej projekty Marca Jacobsałączące w sobie elegancję ze sportowym luzem, Louis Vuittonprojektanta ekskluzywnych toreb i walizek, a także bardzo modnych w tym sezonie szali, czy Michaela Korsaktórego kobiety kochają głównie za fantastyczne zegarki oraz wygodne i eleganckie torebki, a także wielu innych światowej sławy projektantów. Jeszcze nie tak dawno w Polsce produkty tych marek były niemalże niedostępne. Tę niszę na polskim rynku zapełnił właśnie PierreRiu.pl.

 

 Do kogo skierowana jest oferta PierreRiu.pl?


Zarówno do miłośników stylu, którzy szukają niebanalnych kreacji, dodatków czy akcesoriów, a także tych, którzy mają ich nadmiar w swojej szafie czy butiku. Platforma umożliwia bowiem wystawianie własnych produktów w formie aukcji. Jest tylko jeden warunek - muszą one pochodzić od jednego z domów mody polecanych przez serwis. Ten warunek to gwarancja, że wąskie grono klientów ceniących sobie ekskluzywność i piękno drzemiące w tradycjach najlepszych marek, znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom.  Nad autentycznością każdego z nich czuwają eksperci. I to oni każdego dnia podejmują walkę z problemem, jakim jest sprzedaż podróbek. W tym celu poszerzają swoje kwalifikacje, przechodząc kolejne szkolenia i uczą się, jak odróżniać autentyczny produkt od jego tandetnej podróbki.

y kod śledzenia ruchu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz